Bioklimatik Pergola Nedir?

Dış mekân tasarımlarında, kafe, restoran bahçeleri, kış ve yaz bahçeleri, çardak gibi alanlarda Bioklimatik Pergola kullanılmaktadır. Bioklimatik pergola teknolojinin de yardımı ile konfor sağlayan bir pergola sistemidir. Katlanır tavan olarak da bilinir.

Bioklimatik Pergola Özellikleri

Panellerin birbiri ile uyum içinde belli açılarla dönebilmesi sizin gün ışığından yararlanabilmenizi sağlar. Paneller alanın havalandırılmasında da etkin rol oynamaktadır. Alüminyum tasarıma sahiptir. Dış mekânlar da hem dekoratif bir görünüm için hem de hava şartlarından etkilenmeden yararlanabilmek adına bioklimatik pergola tercih edebilirsiniz.

  • Hava Şartlarından Korur. Güneş ışığından faydalanma sağladığı gibi zararlı ışınlarından korunmak için gölgelik olarak kullanım sağlar. Ayrıca diğer hava koşullarından rüzgar, yağmur, kar gibi sağlıklı koruma yaparak dört mevsim bahçenizde zaman geçirebilmenize olanak sağlar.
  • Temizliği Kolaydır. Herhangi bir yere tırmanmanıza gerek kalmadan temizlenebilir. Temizliği kolay olmasından dolayı sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
  • Yönetilebilir. Keyifli zamanlar geçirirken uzaktan kumandası ile yönetebilirsiniz. Bırakın teknolojisi ile size konforu yaşatsın!
  • Led Işık. Ortamın aydınlatılabilmesi için led ışıklar bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.