Giyotin Cam Sistemleri

Günümüz Türkiye’sinde yapı teknolojinin ilerlemesiyle beraber cam balkon sistemleri de gelişmeye ve çağa adeta ayak uydurmaya devam ediyor. Giyotin cam sistemleri de oldukça revaçta olmasıyla beraber, aşağıya ve yukarıya doğru otomatik olarak sürülebilir nitelikte ve buda beraberinde güvenlik,
iklimlendirme ve kullanım kolaylığı konularında avantaj sunmasından dolayı tercih edilmektedir.

Genel olarak uzaktan kumandalı ve motorlu olarak tasarlanmaktadır.
İki panelli giyotin cam sistemlerinde; bir panel sabit iken, bir panel ise hareketli olmaktadır. Üç panelli giyotin cam sistemlerinde; bir panel sabit tutulurken, iki panel hareketli olmaktadır. Buna ek olarak, yaşam alanının yüksekliğine göre dört panelli giyotin cam sistemleri de mevcuttur. Giyotin cam sistemleri oldukça sessiz bir şekilde çalışır ki bu da sizlere ayrı bir avantaj sağlar. Elektrikler mi gitti yoksa? Size kalan arkanıza yaslanmak çünkü elektrik kesintisinin olduğu hallerde de çalışması mümkündür. Motor, USB güç kaynağıyla beraber kontrol edilmektedir.

Ayarlanabilir cam seviyeleri isteğinize göre belirlenebilirken dört mevsimin tadını keyifle çıkarmanızı sağlar. Detaylara önem veriyor, şıklık ve estetikten ödün vermiyorsanız, sisteme ayrıcalıklarıyla sahip olmak için tek adresiniz Tuin Terra olmalı.