HAKKIMIZDA

Her birimiz günün yorucu temposundan kurtulup kendi iç dünyamıza yönelmek ve konfor alanımız içerisinde sevdiklerimizle keyifli vakit geçirmek isteriz. Tamda bu noktada Tuin Terra olarak sizlere eşsiz anılar biriktirebileceğiniz alternatif çözümler sunuyor, doğayla iç içe olmanın farkını yaşatıyoruz. Her geçen gün genişleyen pazar ağında konumumuzu zirveye çıkarmak adına özenle yaptığımız inovasyon çalışmaları ile sektörde ilerlerken, proje odaklı çalışmalarımız ile birçok başarılı işe imza atmaya devam ediyoruz. Avrupa’da da adımızdan sıkça söz ettiriyor ve  Alüminyum Mimari Sistemler, Kış Bahçesi Sistemleri, Gölgelendirme ve Cam Sistemleri tedariki yapıyoruz.
Yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretiyor, kusursuz konfor alanları yaratıyoruz.

Bioklimatik (Rolling-Roof) pergola, kış bahçesi, gölgelendirme sistemleri, hareketli cam sistemleri ile hem konut ve iş yeriniz için üretiyor hem de keşif, montaj ve bakım hizmetini sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz ve 7/24 destek hizmetimiz sayesinde ayrıcalıklı dünyanın kapılarını sonuna kadar açtık, satış öncesi/satış sonrası sağladığımız danışmanlık ile de tercih edeceğiniz tüm ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden şıklığı yakalayabilirsiniz. Dört mevsimi sınırsızca yaşayabileceğiniz, kendinize ve ailenize özel alanlar yaratabileceğiniz, mutlu sabahlara uyanıp gün batımının seyir keyfini sonuna dek hissedebileceğiniz tüm kusursuz anlar için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerimiz ile doğru fiyat-hızlı hizmet mantalitesini sağlayarak çağın getirdiği yenilikçi ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda Dünya’da insana ve çevreye yönelik öncü bir firma olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Tuin Terra ailesi olarak en ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bütünleştirip genişleyen Pazar ağında konumumuzu zirveye çıkararak geniş kitlelere ulaştırmak, müşteri memnuniyetini ve güven ağını en üst seviyede tutmak.