HAKKIMIZDA

Tuin Terra Group kurulduğundan bu yana teknolojinin trendlerini takip ederek birçok alanda yaşam kalitenizi arttırmayı hedeflemektedir. Akıllı Gölgelendirme Sistemleri, Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Alüminyum, Mimari, Outdoor Yaşam Alanları, Çelik Yapı alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuin Terra Group sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğuda da başarı yakalamış bir kuruluştur. Yurt içinde ve yurt dışında teknolojinin günümüze getirdiği avantajları ürünlerimize yansıtarak sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Tuin Terra Gölgelendirme Sistemleri ile yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretiyoruz. Keşif, montaj ve bakım hizmetini sunuyoruz.

Tuin Terra Concept ile kaliteden ödün vermeden dayanıklı ve yenilikçi ürünler üreterek dört mevsim ailenizle ve sevdiklerinizle özel anlar paylaşabileceğiniz alanlar oluşturuyoruz.

Günümüzde hava kirliliği sebepli çok yüksek oranlarda astım ve alerji gibi sağlık sorunları yaşanmaktadır. Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Teknolojileri ile sizleri iç mekânlarda soluduğunuz hava kalitesini arttırmak amaçlı ürünler ile tanıştırmaktayız.

Ürünlerimizin daha erişilebilir olması için dijital ortamda sanal pazar yerlerimiz ve web sitemiz ile faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında güncel ve detaylı bilgi sahibi olmak için www.shop.tuinterra.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Tuin Terra Group olarak bilişim teknolojilerinin çağımızdaki önemini bilmekteyiz. Lion Mark sizin ve firmanızın ihtiyaçlarını analiz ederek, dijital ortamda yer edinmesi ve kurumsal kimlik çalışmalarınıza katkı sağlama görevini üstlenmektedir.

Hizmet verdiği sektörlerde hep en iyisi olma yolunda ilerleyen firmamız yenilikçi bir bakış açısı ile hem satış sürecinde hem de satış sonrası süreçlerde müşterilerine destek sağlamaktadır.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerimiz ile doğru fiyat-hızlı hizmet mantalitesini sağlayarak çağın getirdiği yenilikçi ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda Dünya’da insana ve çevreye yönelik öncü bir firma olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Tuin Terra ailesi olarak en ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bütünleştirip genişleyen Pazar ağında konumumuzu zirveye çıkararak geniş kitlelere ulaştırmak, müşteri memnuniyetini ve güven ağını en üst seviyede tutmak.