Karpuz Tente

Gözlerinizi kapatın ve bir yolculuğa çıkın. Sizi tamda bu noktada Los Angeles sokaklarına davet ediyoruz, burada ki dar sokaklarda ki davetkâr duruş, üzerlerinde çok farklı ambiyans olmasını sağlayan karpuz dilimleri sayesinde oluşturulmuş.

Tamda bu noktada Tuin Terra farkıyla sizleri karpuz tente sistemleri ile tanıştıralım istedik.
İsminden de anlaşılacağı üzere karpuz dilimleri şeklini alan ve kullanıldığı alanda çok hoş bir hava katan bu tenteler, diğerleri ile kıyaslandığında çok daha pratik ve görsel açıdan etkileyici duruyorlar.
Kolay monte olabilme özelliğine sahip karpuz tente sistemlerinin, kumaş koruma yöntemi sayesinde mevsimsel aşınma-yıpranmaya karşı uzun yıllar kullanıma uygundur.

Hem diğer tentelere nazaran çok daha ekonomik, hem de yarattığı şık görsel şölen sayesinde ilk tercih sırasına çoktan oturmuş bile. Pencereler, kapı girişleri, kafe, restoran, vitrin sistemleri ve bunun gibi birçok alana kurulabilen karpuz tente sistemleri, akrilik kumaş yapısı sayesinde renkleri solmaz, sabit kurulum olanağı ile yıpranma olasılığı neredeyse yoktur.

Tuin Terra güvencesi ile 5 yıl boyunca hem garanti kapsamına giriyor hem de kesintisiz hizmet alma hakkına sahip oluyorsunuz.

Sizi, Karpuz tente sistemleri ile alanlarınızda şık ve konforu yakalamak için bir çizgi ötesine geçiriyoruz ve bulunduğunuz yerde parmakla gösterilme ayrıcalığını sunuyoruz.