Kasetli Tente

Estetiğe önem verenlerin ilk tercihi haline gelen kasetli tente sistemleri, günümüzde birçok alanda kolay kullanım özelliği sunuyor.

 İleri doğru açılabilen sisteme sahip bu tentenin 45° dikey ayar kullanımı mevcuttur. Mağazanızın, verandanızı ve balkonlarınızın cephelerini düz duvara veya tavana direk monta ettirebilirsiniz, bu sayede kumaşı ve mekanizmayı dış faktörlerden koruyan özelliği sayesinde içerisine alıyor ve aşınma, yıpranma gibi kullanıma bağlı etkenlerden birebir koruyor.

PVC Malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilir, kaset kısmında ki conta sayesinde tam kapama sağlar ve ilk günkü canlılığını korur.

Kasetli tente sistemleri size birçok olanağı beraberinde sunuyor. Bunlardan bir diğeri de yaz sıcağında havuzunuzun başında kokteylinizi yudumlarken ultraviyole ışınlarından sizi korumaya yönelik açılır-kapanır sistemi birebir sunar.

 
Peki ya kışın? Arkanıza yaslanın ve kar tatilinin tadını çıkartın çünkü rüzgârlı ve fırtınalı havalarda kurtarıcı rol üstenerek pratik kullanımı sayesinde sizi yormadan anın tadını çıkarmanızı sağlar.
Size kalan farklı mekânlar yaratarak hem konforunuzdan ödün vermeden 4 mevsimin tadını çıkartmak, hem de ekonomik fiyatları sayesinde cebinizi yormadan sahip olabilme imkânı sunuyoruz.
Kasetli tente sayesinde 200 -700 cm tek parça açılım sağlayabilir, kompakt şık tasarımı sayesinde uzaktan kullanım özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.