Körüklü Tente

Konstrüksiyon, özel alüminyum profil ve pres döküm menteşe sistemi ile imal edilen körüklü tente sistemleri; özellikle balkonlar, kapı ve cam üzerlerinde uygulanmaktadır.

Alt yapısı oval bir düzenek üzerine oturtulan bu tenteler, kablo fazlalığını direk ortadan kaldırarak sıfır ses sistemi ile çalışma olanağı sunar, yumuşak görünüm sağlayan körüklü tente sistemleri, ebatlarında kolayca oynama yapılma özelliği sunuyor.

 
Açık alanlarda mevsimsel sorunlardan korunmak için birebir tercih edilebilirken, el ile kullanıma müsaittir. Hava koşulları neticesinde 30° ile 90° arasında eğime uygundur.
Tek bir hamlede açılıp kapanabilir özelliği vardır ve körüklü tente sistemleri üzerine reklam, logo ve tabela gibi kendi markanızın PİAR’ını da yapma imkanı sunuyor.

İskeletleri demir gibi sağlam ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Dikkat çeken görsel özelliği sayesinde işletmenizin daha çok rağbet görmesinde büyük ölçüde rol oynarken, aileniz ile tercih edeceğiniz bahçe, teras gibi alanlarda da 1 metre ile 6 metre aralığında uzunluk ölçüleri sayesinde güneş ışığından veya yağmurdan korunabilir, çocuklarınıza sunacağınız oyun alanı dahi oluşturabilirsiniz.
Körüklü tente kumaşının birebir üzerine dilediğiniz şekli ve rengi tercih edebilir, akordiyon şeklinde açılıp kapanma sistemine sahip olduğundan temizliği çokça kolaydır.

Yanlardan dahi maruz edebilecek olumsuz hava şartları neticesinde yüksek donanımlı koruma sağlar.
Tuin Terra farkıyla körüklü tente ayrıcalığına merhaba demek için bir telefon kadar uzağınızdayız.