Mafsallı Tente

İstediğiniz mevsimi yaşamak istemez misiniz? O halde bu tente tamda sizin için.

Güneş ve yağmur faktörlerinden birebir korunma sağlayan mafsallı tente sistemleri sayesinde ev ve iş yerlerinizin hem şık hem de konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz kumaşı seçme özgürlüğüne sahip olmanız sayesinde, hem işlevsel hem de farklı renk-tasarım olanağı sağlamakta.

Uygulanacak alanın m2 ölçümü yapıldıktan sonra istediğiniz kadar eğim verdirebilir ve hatta bahçe alanlarınızda mafsallı tente sayesinde ailenizle rahatlıkla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Su geçirmez özelliği sayesinde 5 yıl boyunca Tuin Terra güvencesi altına alıyor ve kesintisiz teknik destek hizmeti sunuyoruz. Akşamüstü kahvenizi yağan yağmurda yudumlarken keyifle toprak kokusunu içinize çekebilirsiniz ve asla aşınma olmayan mafsallı tente sistemi sayesinde teras, bahçe, balkon alanlarınızda kreatiften ödün vermeden rahatlığa adım atabilirsiniz.

Açıldığı zaman 3.5 metre uzunluğuna ve 6 metre boy genişliğine sahip mafsallı tente sayesinde, düğmeli ve motorlu seçenekleri ile olanak sağlar, kademeli bir şekilde açılır ve hem ekonomik hem de kolay kullanıma sahiptir.