SÜRME CAM SİSTEMLERİ

Manzara keyfiniz kesintisiz sürsün ister misiniz? O halde muhakkak sürme cam sistemleri ile tanışmalısınız. Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekânlar arasında bütünlük sağladığı gibi, mekândaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını tamamen ortadan kaldırır.

İçinde barındırdığı ısı ve ses yalıtımı sayesinde, dört mevsim kullanılabilir yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.  Alternatif renk seçenekleri bulunduğunuz alanı ısıtmaya yetecek türden olurken, ev mimarisini bozmayan, estetik ve güvenliği ön plana alan sürme cam sistemleri huzurlu bir ortam isteyen herkesin tercih edeceği türden. Hem sağa hem de sola toplanabilme özelliği sayesinde açık/kapalı alanlar oluşturabilir, özel kilitleme mekanizması ile güvende kalabilirsiniz. Arzu edildiği hallerde istenilen yöne kayma imkânı sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar.

Sizlerde Tuin Terra farkıyla ev ve iş yerlerinizde nezih ve şık alanlar oluşturabilir, konfor alanlarınızdan ödün vermeden hayatın tadını çıkabilirsiniz.