Tavan Zip Perde

Tavanlarınıza veya tavan pencerelerinize direk monte edebileceğiniz zip perde tavan sistemleri, kumanda mekanizması veya butonlar sayesinde hızlı ve pratik kullanım olanağı sunuyor.

Özellikle kafe ve restoran alanlarında uygulanan bu sistem sayesinde, hem ışık kontrolü sağlanabiliyor hem de fazla ısıyı kesme noktasında yüksek avantaj sağlıyor.

Sun screen, ferrari soltis ve dickson kumaşlardan üretilen tavan zip perde sistemleri, içerdiği mekanizma sayesinde boru içine yerleştiriliyor ve uygulama yapılacak mekânların genişliklerine uygun olarak kullanılan farklı güçte motorların çalışması ile istenilen şekilde hareket ediyor. Bu sayede kumaş ve renk seçeneği tamamen sizde olurken, işlevsel yönde de kumanda sizde kalıyor.

Alev yürütmeme, yanmama ve PVC özelliği sayesinde ışık geçirmeme unsurlarına sahip tavan zip perde sistemleri, AB standartlarına birebir uyumludur. Kumaşın üzerinde ki belirli delikler sayesinde mahremiyetinize yüksek hassasiyet garantisi sağlar.

Yatay güneş koruma sistemi sayesinde tüm yatay ve eğilimli camlardan gelen yoğun ısıyı engellemeye yönelik tasarlanır. Evinizde de iç mekân tasarımı konusunda rahatsız edici yansımaları ve parlamayı önlerken, evde olmadığınız vakitlerde ev alanınız için uygun sıcaklık seviyesini korur.

Akıllı fermuar sistemi sayesinde kumaş rüzgâr geçirmez ve sağlamdır, aşınmaz ve yıpranmaz.

Konfor, tasarım ve dayanıklılık baz alınarak evlerinize iç mekan tasarımı konusunda kolaylık sağlarken, iş yerlerinizde de daha tercih edilebilir ortam sağlar. İdeal yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı çok basittir.

 Güneşin ultraviyole ışınlarına maruz kalmanızı önler, ferah ve geniş alanlar yaratmanızı, iç-dış mekânlarda ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar.