Wintent Nedir?

Wintent sistemlerinde tentenizin sağ ve sol kenarlarında iki adet ürünü destekleyen kol bulunmaktadır. Kumaşın gergin durmasını sağlayan yaylı özel kolları ile açılır ve kapanır. Wintent tente sistemi toplandığında bir kaset yardımı ile toplanarak düzenli bir görünüme sahiptir. Bu kaset tente sistemi kullanılmadığında kumaşın zarar görmesini engeller. Toplandığında kumaş kaset sisteminin içerisinde kalmaktadır, kapalı konumdayken bile zarif bir görünüm sağlar. İleriye doğru açılır ve kapanır. Kasa tasarımı sayesinde fazla yer kaplamazlar. 0 ile 180 derece arasında manevra kabiliyetine sahiptir. Açıyı kolayca kendiniz belirleyebilirsiniz. Wintent tente sistemleri düz veya bükümlü seçenekleri ile kullanılabilir. Wintent Tente sistemleri tüm hava koşullarına karşı konfor sağlar. Yağmur sularını kolayca tahliye edilecek özel kanal dizayn edilmiştir. Rüzgara karşı koruma sağlar. Güneşin zararlı ışınlarından korur. İmal edilmesinde kaliteli materyaller kullanılır. Bu sebeple uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Mimari yapılara estetik bir görünüm kazandırır. İstenilen renklerde ve tarzda tasarlanabilmektedir. Ev ve işyerleri için özel konsept tasarım oluşturabilirsiniz. Belirli bir fikir veya bir tarza uygun olarak tasarlanabilir, işyerleri için slogan ve logo basılabilir. İşyerlerinin, marketlerin kullandığı özel renklerde kullanılarak tasarım oluşturulabilir. Kontrol yönetimi kolaydır. Manuel ya da uzaktan kumandalı kontrol seçenekleri mevcuttur.

wintent

Wintent Tente Kullanım Alanları

Rahat kullanım özellikleri, uzun ömürlü kullanılabilmesi, imalatının ekonomik oluşu, istenilen her alanda kullanılabilen sistemler arasında yer almasını sağlıyor. Kullanım alanları; ev, işyeri, mağaza, market, ofis vb. alanlardır.

Wintent Tente Özellikleri

Estetik bir görünüme sahip olan wintent sistemler, zarif ve modern imalat özellikleriyle en çok tercih edilen tente sistemleri arasında yer almaktadır.

Her mevsim dayanıklı olan wintent tente sistemleri, iklim koşullarına oldukça dayanıklıdır. İstenilen opsiyonda kullanılabilir. İhtiyaca göre gölgelendirme fonksiyonu sağlar. Yüksek dayanıklı ve mukavemetli tente sistemleri, alüminyum yapılarıyla oldukça konforlu ve dayanıklıdır. Kumaş ve mekanizma kaset sisteminin içerisine toplandığından kumaş ve mekanizma bu sayede korunarak, daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlar. Wintent sistemlerinde açılım kolları yüksek mukavemetli olarak, alüminyum ekstrüzyon imalat yöntemiyle üretilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.