Wintent

Yaz aylarında her birimiz gün ışığının yakıcı halinden kaçıp gölge yerleri tercih ediyoruz evet ama peki ya ev konforunda bunu nasıl yaparız? Odalarımızı dahi kavuran sıcaktan soğuk suyun altında pekâlâ serinlerken elbette teras ve balkonlarımızda ki konfor alanını gölgelendirmek isteriz.

Bu noktada Tuin Terra olarak Wintent tente sistemleri ile sizlere fonksiyonel çözümler sunuyoruz.
0 ile 180 derece manevra kabiliyetine sahip bu ürün sayesinde, zarafeti ve modernliği yakalamış oluyorsunuz. Üstelik kasa tasarımı sayesinde hem fazla yer kaplamıyor hem de estetik duruşu sayesinde istenilen ihtiyaçta gölgelendirme olanağı sunuyor.

Wintent tente sistemleri, alüminyum yapıları sayesinde sert hava koşullarına son derece dayanıklı ve mukavemetli yapısıyla kurulumu kolay, sağlam mekanizmasıyla kolay şekilde yağmur sularının dahi tahliyesini sağlar.

Çelik kaplamalarla tasarımı yapılan Wintent tente sistemleri, uzun ömürlü kullanım formu sunuyor.
İş yerlerinizde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu tente sayesinde, mekânlarınızın açık kısımlarında da müşterilerinizi keyifle ağırlama şansına sahip olabilirken, ev alanlarınızda da gerek balkon, bahçe, teras alanlarınızda, gerekse tercih edeceğiniz farklı açık alanlarınızı korumak adına kullanabilirsiniz.
5 yıl garanti sayesinde Tuin Terra güvencesiyle konforun ve ayrıcalığın tadını çıkartırken, serinliğin keyfine varabilirsiniz.