Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Cihazları

Bulunduğunuz mekanın hava kalitesini ölçebileceğinizi biliyor muydunuz? Aynı zamanda hava kalitesi düşük olan alanlarda hava temizleme cihazları yardımıyla temiz hava solumaya başlayabilirsiniz. Günümüzün sıkıntılarından olan iç mekan havasının kalitesizliği çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Binalar artık nefes alamıyor, yüksek izolasyon değerine sahip malzemeler, daha fazla yalıtılmış cepheler, duvarlar, binaların nefes alma özelliğini kaybetmesine neden oluyor. İç mekan hava kalitesindeki kirlenme sağlığımızı tehdit ediyor. Kapalı mekanlarda fazla zaman geçiriyor olmamız dolasıyla hava kalitesinin düşüklüğü ve beraberinde hareketsizlik depresyon başta olmak üzere astım, alerji gibi bir çok hastalığa yol açmaktadır. İstatistiklere göre beş yaş altı çocuk ölümlerinin yaklaşık %50’si kapalı ortam hava kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Yetişkinlere oranla geleceğimiz olan bebek, çocukları daha çok etkileyen bu durum kullanıcıları yeni nesil akıllı hava temizleme cihazları incelemeye ve satın almaya yönlendirmektedir. Bu ürünlerin hem ihtiyaç oluşu hem de popüler oluşundaki bir diğer sebep kalabalık şehirlerde yaşayan bireylerin günlerinin neredeyse tümünü -22 saat kadarını- kapalı mekanlarda geçiriyor olmasıdır. Kapalı ortamlara örnek olarak konutlar, okullar, resmi binalar, kapalı spor salonları, eğlence yerleri ve taşıtlar, işyerlerimiz örnek gösterilebilir. Kapalı ortamlarda ısı, ışık, gürültü gibi faktörler yanı sıra ortam havasının da burada yaşayan kişilerin sağlıkları, rahatları, iş ortamlarında dahi verimlilikleri üzerine etkileri vardır.

akıllı hava temizleme cihazları
Sercair Hava Temizleyici havayı filtreleyerek odanıza temiz havayı alır.

Sercair yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisidir. Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Teknolojileri ile sizleri iç mekânlarda soluduğunuz hava kalitesini arttırmak amaçlı ürünler ile tanıştırmaktayız. Daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak için iç mekân hava kalitesini 24 saat analiz ederek, otomatik olarak kalitesini ayarlayan sercair yeni nesil akıllı hava temizleme cihazları ile mekana uygun ürünü seçebilirsiniz. Hava insan yaşamı için hayati önem taşır. Hava kalitesini ölçen, nefes aldıran teknoloji; Temiz hava içeri, toz, bakteri ve alerjenler dışarı!

Akıllı Hava Temizleme Cihazları Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Etmeliyiz?

Evlerde ve kapalı ortamda mecburen daha çok zaman geçirdiğimiz bugünlerde kişisel ve çevresel hijyenin önemi normalden katbekat önemli hale geldi. Eller her zamankinden daha fazla temizleniyor, evler ve odalar sürekli havalandırılıyor, solunan havanın temiz olmasına dikkat edilmeye çalışılıyor. İnsan sağlığı için çok değerli olan havanın kalitesi her zaman için önemliydi. Fakat kıymeti biraz daha açığa çıktı. Hastalıkların çoğalması, bazı solunum yolları hastalıkları, sigara, yemek, kapalı ortam gibi kötü kokulara ve alerjik unsurlara karşı evlerinde ve işyerlerinde kullanabileceği hava temizleyicileri önemli bir çözüm oluyor.

Piyasada hava temizleyiciler ve nemlendiricilerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacına, filtreleme sistemlerine, kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre farklılık gösterdikleri için tercihinizi bu faktörleri göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Bazı ürünler de otomatik algılama ve otomatik çalışma seçenekleri bulunmaktadır. Ürünü ön plana çıkıran otomatik sensörler tercih sebebi olmasını sağlamaktadır. Tüketiciler de ürün tercihlerinde ev veya işyerine mi alınacak, ilk olarak bu başlıklara dikkat etmeliler. Kullanım alanları sadece ev ve işyeri değil, Akıllı Hava Temizleme cihazları ve dezenfektan ürünlerini klinik, hastane ve rehabilitasyon merkezleri, anaokulu, üniversite gibi eğitim kurumları, konaklama alanı oteller resepsiyon,
kafe, restoran ve sosyal alan, mutfak, gıda satan ve sunmakta olan alanlar, alışveriş mekanları, gıda hazırlık yerleri, araştırma merkezleri, laboratuvar, atık merkezleri, atölye ve fabrikalar, üretim çiftlikleri, güzellik salonu ve kuaförler, veterinerlerde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.