Zip Perde

Hafta sonunu iple çekenlerden misiniz? Muhakkak ailenizle keyifli vakit geçirmek adına kısa yürüyüşleri, belki piknik organizasyonlarını, belki de evde kalıp mangal keyfi yapabilirsiniz ama mutlak şartlarda ne konfordan nede keyfinizden ödün vermeden açık alan keyfini sınırsızca yaşamak istersiniz, isteriz.

Teknolojinin geliştiği günümüzde artık açık alan özgürlüğüne sınırsızca sahip olabilirsiniz, üstelik hem mevsimsel faktörlerden etkilenmeden, hem de ferah alanlar sayesinde doğa ile iç içe kalma olanağına sahip olabilirsiniz.

“Nasıl?” Dediğinizi duyar gibiyiz. Tam da bu noktada sizi alanında markalaşmış ve uzman kadromuzun yönettiği zip perde sistemleri ile tanıştıralım istedik.
Dilerseniz belirlediğiniz alanın tamamını veya bir kısmını dahi kapatabilir, rüzgâr gibi doğa faktörlerine karşı önlem alabilirsiniz. Su geçirmez yapıda olduklarından aşınma, erime veya paslanma riskleri yoktur, yağmur suları verilen eğim sayesinde kişilere veya bulunan alana temas etmeden tahliye edilir ve ortak alan kullanımınıza zarar vermez.

Yalnızca ev konforu için değil, işletmelerinde gözdesi haline gelen zip perde sistemleri, sağladığı enerji tasarrufu sayesinde ekonomik açıdan da tercih listesinde ilk sıralarda diyebiliriz.
Kolay temizliği, pratik kullanımı ile dış mekânlarınızda ayrı bir iç mekân yaratma olanağı sunuyor.

Rüzgâra üstün dayanıklılık sağlayan zip perde, içeriden dışarı bakıldığında manzarayı kapatmadığı gibi dilerseniz perde alan kapayıcı olarak, dilerseniz sineklik görevi niteliğinde de kullanıma uygundur. Tek bir kumanda ile hem mekân dış perde sistemlerinizi hem de evinizin perdelerini kolayla yönetebilir, otomasyon sistemlerine kolayca uyumlu olarak kullanılabilir.

Tuin Terra farkıyla zip perde sistemlerini 5 yıl güvencesiyle tercih edebilir, hem cebinizi hem de hayat standartlarınızı yormadan ayrıcalıklı dünyaya adım atabilirsiniz.